Uzunca bir süredir konuşulan bir isim var ”Selin Ciğerci”

Uzunca bir süredir konuşulan bir isim var ”Selin Ciğerci”

Uzunca bir süredir konuşulan bir isim var ”Selin Ciğerci”

Uzunca bir süredir konuşulan bir isim var Selin Ciğerci , Instagram paylaşımları, özel hayatı, cinsiyet değişikliği, evliliği, kazandığı paralar derken, bir şekilde gündemde 

Selin Ciğerci verdiği röportajlarda, Gökhan Çıra ile evlendiği gün kendisinin gerçekten ünlü biri, bu kadar çok bilinen biri olduğunu anladığını söylüyor. O gün instagram da en çok aratılan kişi olduğunu ve gerçekten merak edilen biri olduğunu anladığını söylüyor.

Selin Ciğerci, kendisinin yerinde başka birisinin olması halinde belki her gün başka biriyle görüşebileceğini ama kendisinin ise düzgün bir hayatı olmasını istediğini, sevdiği adamla evlenmek istediğini ve güzel bir hayatı olmasını istediğini belirtiyor.

Selin Ciğerci, kendisini hiç bir zaman sanatçı olarak görmediğini, kendisini sosyal medya fenomeni ve iş kadını olarak tanımladığını belirtiyor.

Zeytinburnu’nda gecekonduda doğduğunu söyleyen Selin Ciğerci, her çarşamba semt pazarına gittiğini, orada kendisini iyi hissettiğini, arınmış hissettiğini söylüyor. Gecekonduda yaşadığını ama oturduğu sokağın komple dedesine ait olduğu için farklı bir hayatı olduğunu söylüyor.

Selin Ciğerci’nin bir adet kozmetik markası var. Kadın matineleri yapıyor, canlı orkestra ile sahne aldığı oluyor. Sosyal medya fenomeni olmadan önce vokalistlik yapıyordu.

Selin Ciğerci makyaj yapmayı çok sevmiyor ama kirpik takmayı sevdiği için ilk olarak takma kirpik yapıyor, sonra ruj, allık, şampuan derken işler ilerlemiş.

Selin Ciğerci, lise mezunudur. Kendisiyle, ailesiyle, çevresiyle bir savaş halinde olduğu için babası onu evden gönderiyor. Babası istemediği için evden gönderiliyor. Babası sürekli senden bir bok olmaz diyerek ona söyleniyormuş. Babası çok fazla tutucu bir adam,

Selin Ciğerci cinsiyet değiştirmeden önceki halinde, iki tane arabası olduğunu, kredi kartlarının limitlerinin yüksek olduğunu, yalnız yaşadığını ama mutsuz olduğunu söylüyor.

Selin Ciğerci, parayı sevseydim evi terketmezdim, babamın istediği gibi biri olurdum ama ben kendi yolumdan gitmeyi istedim. Ve bu konuda bedenimi de ruhumu uydurdum.

Babasıyla arasının, ancak Selin Ciğerci bir şeyleri başardıktan, kanıtladıktan sonra düzeldiğini söylüyor. Keşke en başından böyle olsaydı diyor ama artık zaman geçti.

Selin Ciğerci asla uyuşturucu kullanmadığını söylüyor ve alkolü ise zaman zaman sosyal içici olarak kullanıyor.

Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra‘nın yaşadığı baskıyı ve zorlukları gördüğünü, hatta zaman zaman Gökhan Çıra’nın ailesinin onu gerçekten sevdiğini mi yoksa oğulları Gökhan yüzünden mi sevdiklerini merak ettiğini. Ama kocası Gökhan Çıra’nın ise, sen boşver benim sevdiğimi bil yeter dediğini belirtiyor.

Selin Ciğerci’nin en çok canını sıkan durum ise, eşinin bir zamanlar Fatih Terim ile yaşadığı problem sonrasında yediği linç durumları hakkında sürekli kendisinin konu edilmesinden yaka silkmiş durumda. Neden sadece eşini futbolu ile yada kendi kişiliği ile eleştirilmediği konusunda canı çok sıkılmakta.

Türkiye’nin ilk sosyal medya fenomenlerinden biri. Bebek Okan olarak ünlenmiş ve şimdilerde ise kadınların takip ettiği en iyi sosyal medya fenomeni olduğunu söylüyor.

Başarısı hakkında kendisine kılavuz edindiği söz ise, “Başarını kimseye ortak etme” yani birileri vesile olmuş olabilir ama işin özü kendisi. Sosyal medyada yaptığı iyi bir şeyler sayesinde buralara geldiğini söylüyor.

Selin Ciğerci kendi kozmetik markası ‘Selin Beauty ‘yi yarattı ve oldukça da ilgi gören bir marka oldu.

 

2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir