Netflix’in Eşcinsel Animasyon Dizisi Q-Force’un Fragmanı Yayında

Netflix’in Eşcinsel Animasyon Dizisi Q-Force’un Fragmanı Yayında

Netflix’in Eşcinsel Animasyon Dizisi Q-Force’un Fragmanı Yayında

Drag kraliçeleri, akrobasi ve seks şakaları, aman tanrım! Netflix’in yetişkinlere yönelik animasyon eşcinsel casus dizisi Q-Force’un ilk fragmanı burada ve inanılmaz kuir.

Steve Maryweather, namı değer Ajan Mary, bir zamanlar Amerikan İstihbarat Teşkilatı’nın (AIA) Altın Çocuğuydu, gay olduğu ortaya çıkana kadar. Onu kovmayı başaramayan Teşkilat, onu Batı Hollywood’a, karanlıkta kaybolması için gönderdi. Bunun yerine, LGBTİ+ dehalarından oluşan uyumsuz bir ekip kurdu. Uzman mekanik Deb, drag ve kılık değiştirme ustası Twink ve hacker Stat ile güçlerini birleştirerek, birlikte Q-Force’u oluşturdular.

Ancak, AIA’dan ilk resmi görevlerini on yıl bekledikten sonra, Mary, kendisine sırtını dönen Teşkilata kendini kanıtlamaya karar verdikten sonra Q-Force ile haydut olmaya karar verir. Kendi davalarını bulduktan ve kendi şartlarına göre çözdükten sonra, AIA’nın isteksiz onayını alırlar ve resmi olarak sahada Aktif Gizli Ajanlara yükseltilirler. Ancak bu onay önemli bir uyarıyı da beraberinde getiriyor; ekibin yeni bir üyesine katlanmaları gerekiyor: heteroseksüel Ajan Buck.”

Sean Hayes, dizide Gary Cole, David Harbour, Patti Harrison, Laurie Metcalf, Matt Rogers, Wanda Sykes ve Gabe Liedman ile birlikte rol alıyor.

Q-Force, 2 Eylül’de Netflix’te başlıyor.

2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir