SEDA SAYAN’DAN SEREN SERENGİL’E SERT SÖZLER

SEDA SAYAN’DAN SEREN SERENGİL’E SERT SÖZLER

SEDA SAYAN’DAN SEREN SERENGİL’E SERT SÖZLER

Seda Sayan, programına Gülben Ergen’i konuk almasına eleştiride bulunan Seren Serengil’e ateş püskürdü. Canlı yayında yaşananlar kısa sürede sosyal medyaya damga vurdu.

Bu sezon Sabahın Sultanı programıyla izleyici karşısına çıkan Seda Sayan, canlı yayında Seren Serengil hakkında olay yaratacak bir açıklamada bulundu.

“SENİN DEVRİN BİTTİ SEDA ABLA”

Gerçek Gündem’in aktardığına göre, programına Gülben Ergen’i çıkaran Seda Sayan’ı hedef alan Söylemezsem Olmaz’ın sunucusu Seren Serengil, “İzlenmeyince konuk alıyor onu da izlenmeyen isimlerden seçiyor. Ablacığım senin zamanın geçti. O platform topuklu ayakkabıların gibi modan geçti devrin kapandı. Hala çıkmış o platformlarla izlenmeye çalışıyor.” demişti.

Serengil’in bu sözleri karşısında sakinliğini daha fazla koruyamayan Seda Sayan, bugünkü programında canlı yayında cevap verdi:

“HASTA MISIN SEN?”

“Hasta mısın sen? Sen kimsin oğlum? Nerede yaşıyorsun neresi burası? Ben senin gibi neler gördüm. Ben 26-27 yıldır televizyonda neler gördüm. Senin gibi çok kolpacılar gördüm. Ben bu işin tam da göbeğinde büyümüş bir kadınım kolpacı. Bunları sen anca sessiz naif insanlara yaparsın. Sen kimsin ya kolpacı!”

3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir