ORTTU’nun son koleksiyonu hayatın hareketten ibaret olduğunu kanıtlıyor.

ORTTU’nun son koleksiyonu hayatın hareketten ibaret olduğunu kanıtlıyor.

ORTTU’nun son koleksiyonu hayatın hareketten ibaret olduğunu kanıtlıyor.

ORTTU’nun yeni çizgisi, en içteki duygularını, özgünlüğünü ve güzelliğini giydikleriyle ifade etmek isteyenler için tasarlandı. Tasarımcı Artem Gryshchenko, “Giyim, her zaman bireyin kendini ifade etmesinin ana yollarından biri olmuştur” diyor. “Bireysellikleri, duygusallıkları, güzellikleri ve tabii ki cinsellikleri ile temas halinde olan erkekler için giysiler yaratmak istedik.”

Rahat ve şık ORTTU’nun Anormal Pantolonu, basit bir saran kemer ile birlikte geliyor ve ön dikiş detaylarına, sabitlenebiliyor bileklere ve akıllı yan ceplere sahip.

Bunu yapmak için Gryshchenko jakar, şifon ve dantel gibi yeni kumaşlarla çalıştı; maskülen ve feminen silüetlerin karışımı; ve içinde taşınması kolay giysiler ortaya çıkardı. Ne de olsa hayat hareketten ibaret

ORTTU’nun Yıldız Yakalı Gömleği, benzersiz kol pat detaylarına ve yıldız şeklinde bir yakaya sahip. Yaz günlerinde veya gece kulüplerinde, vücuda oturan suni deriden yapılan Amsterdam Şort ile kalça kaslarını ortaya çıkarıyor.

Gryshchenko, “Görünüşünü beğendiğiniz, ancak taşınmanın zor olduğunu düşündüğünüz bir giysi satın almayı deneyimlemişsinizdir” diyor. “Her zaman hareket hakkında düşünüyoruz, çünkü biliyoruz ki psikolojik olarak özgürce hareket edebilmek bir tür özgürleşmedir.”

ORTTU Kilt Belt, kısmen kilt, kısmen dövüş sanatları kemeri ve kısmen podyu. Bele bağlanıyor ve dizlere kadar örtülü. Yıldız Yakalı Gömlek ve Anormal Pantolon

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir